Jak uniknąć samodzielnych oględzin samochodu dostępnego na drugim końcu Polski?

Często, gdy szukamy odpowiedniego samochodu używanego, mamy co do niego naprawdę wiele różnorodnych wymagań. To bardzo dobrze – w końcu znaczy to, że naprawdę wiemy, czego chcemy i jesteśmy świadomym kupującym. Generuje to jednak pewien problem.

Wiele wymagań sprawia, że zdarzają się sytuacje, w których jest raptem kilka pojazdów w całym kraju, które je spełniają, przynajmniej – mówiąc kolokwialnie – na papierze. Często są one również znacznie od nas oddalone, a samodzielne ich oględziny mogą skutkować nawet tysiącami przejechanych kilometrów, przy czym może się okazać, że w każdym z tych przypadków samochód będzie prezentował się gorzej, niż w ogłoszeniu.

Każdorazowy wyjazd i samodzielne oględziny to koszty – i mowa nie tylko o przejechanych kilometrach, potrzebnym paliwie czy obiedzie w przydrożnym barze, ale również o czasie, który dla wielu jest naprawdę cenny. Co zrobić, aby uniknąć oględzin – czy jest w ogóle taka szansa?

Jednym ze znakomitych rozwiązań jest zdecydowanie się na usługi firmy, która dokonuje oględzin samochodów używanych dla swoich klientów, a jest nią Motocontroler. Firma działa w całej Polsce, a ceny jej usług zaczynają się od 289 zł. Jest to więc kwota stosunkowo niska, zwłaszcza wtedy, gdy od samochodów dzieli nas 300 czy 500 kilometrów. Dodatkowo nie zapominajmy o tym, że po skorzystaniu z takiej usługi otrzymamy profesjonalny raport, który będzie zawierał nie tylko wszystkie potrzebne nam informacje o pojeździe, ale również jego zdjęcia czy rekomendacja co do tego, czy samochód kupić warto, czy jednak nie.

Przykładowy raport, który uzyskamy w ciągu maksymalnie 48 godzin od oględzin danego pojazdu, można znaleźć pod adresem https://www.motocontroler.com/raport-samochodowy. Usługi tego typu popularne są również z innego powodu – dzięki profesjonalnemu podejściu, wiedzy i nowoczesnym narzędziom ekspertów Motocontrolera, mamy pewność co do stanu pojazdu – nie kupujemy kota w worku. Często bowiem zdarza się tak, że samochody używane znakomicie się prezentują, jednak głównie w ogłoszeniu. Faktycznie jednak mają ukryte wady, o których nikt nie chce nam powiedzieć. Jeżeli chcemy być pewni stanu pojazdu, który nas interesuje – oferta Motocontroler również będzie dla nas znakomitym rozwiązaniem. Więcej o wszystkich pakietach można się oczywiście dowiedzieć na ich stronie internetowej, na którą już teraz serdecznie zapraszamy!

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 648 475

E-mail: kontakt@flpoland.pl

Planujesz zakup używanego auta? Doradzimy, na co zwrócić uwagę i na jakie kwestie powinno się uważać, planując tego typu inwestycje.